Найпотужніші блендери у світі — огляд та характеристики

Днями мені пощастило взяти участь у тестуванні приладів для кухні і провести огляд трьох потужних дорогих блендерів — Vitamix 5200, Breville Boss і Blendtec 625. Виробники кожного з них заявляють про унікальних характеристиках своїх побутових приладів, які покликані задовольнити всі вимоги, що пред’являються до блендеру. Я вирішила перевірити правдивість цих тверджень і вирішити, чи варто вкладати гроші в покупку одного з приладів.

Функціональні характеристики блендера — це поєднання безлічі різних параметрів: потужність електродвигуна, форма контейнера, комплектація, дизайн ножів, кількість швидкостей і т. д. Кращий спосіб визначити, який же з блендерів краще — одночасно протестувати їх на одних і тих завданнях, тобто провести пряме порівняння, щоб оцінити переваги пристроїв, що я і зробила.

Я випробувала кожен з блендерів в приготуванні смузі, хумуса, овочевого пюре, горіхової пасти і розколюють льоду. В залежності від результату, я визначила лідера в кожній з категорій. І ось результати мого тестування.

Тестування блендерів

Смузі

Всі три приладу без особливих зусиль приготували чудові смузі без помітних насіння і частинок м’якоті. Правда, на Vitamix потрібно було налаштувати швидкість. В цьому відношенні переваги у Breville Boss, оскільки це пристрій оснащений двома режимами для приготування смузі — звичайний або зелений.

Кращий у випробуванні: Breville Boss

Хумус

Блендер Vitamix зробив найбільш «гладкий» і однорідний хумус без помітних частинок нуту. Blendtec теж показав чудовий результат, а ось прилад Breville Boss приготував хумус трохи зернистим.

Кращий у випробуванні: Vitamix 5200

Пюре з вареної моркви

Якщо вам необхідний прилад для приготування фруктового або овочевого пюре, то блендер Blendtec чудово впорається з цим завданням, перетворюючи моркву гладке і повітряне пюре натисненням однієї кнопочки всього за півтори хвилини. Vitamix також був близький до відмінного результату, але в процесі його роботи довелося використовувати лопатку, щоб перемішати моркву в чаші.

Дивіться також:  Як вибрати правильний блендер: прості правила

Кращий у випробуванні: Blendtec 625

Мигдальний паста

Практично ідеальна мигдальний паста була приготована в блендері Витамикс — маса вийшла тягучою і з гладкою однорідною текстурою. Варто зазначити, що в процесі подрібнення мигдалю довелося скористатися лопаткою, щоб розподілити горіхи в чаші і в двох інших блендери, однак у них паста вийшла більш зернистої і грубої.

Кращий у випробуванні: Vitamix 5200

Колка льоду

Прилад Blendtec приготував ідеально пухнастий, схожий на сніг, лід без будь-яких додаткових зусиль, багаторазово перевершуючи в цьому випробуванні своїх конкурентів, які залишили невеликі, але помітні шматочки льоду.

Кращий у випробуванні: Blendtec 625

Результати тестування

Проведене тестування зайвий раз довело, що неможливо вибрати універсальний блендер для вирішення всіх завдань. Кожен прилад відмінно виконує певні завдання. Об’єднує їх одне — всі вони дуже потужні і готувати з них на своїй кухні — дійсно здорово!

Але чи варті представлені блендери тих значних вкладень?

Перш за все, потрібно задатися питанням, для яких цілей вам потрібен цей прилад. Якщо вам необхідно переважно збивати рідкі і соковиті продукти (смузі, пюре, супи), то вам не варто купувати такий потужний і дорогий блендер. Досить буде придбати більш економний хороший прилад.

Якщо ж ви збираєтеся часто готувати складні страви і суміші такі, як домашня горіхова паста, багатокомпонентні смузі, коктейлі з льодом, то вам дійсно необхідний один з цих приладів.

Який блендер краще підійде вам?

Якщо ви прийняли зважене рішення, що вам потрібен один із цих кухонних монстрів, то вивчіть коротке резюме по кожному з протестованих приладів:

Vitamix 5200: Блендер як в ресторані

Цей «звір» здатний миттєво подрібнити практично всі продукти, і допоможе в цьому зручне управління швидкостями, що дозволяє взяти весь процес приготування повністю під свій контроль.

Дивіться також:  Як вибрати соковижималку для овочів і фруктів

Якщо шеф-кухар в дорогому ресторані чи уявляєте себе таким, дизайн цього блендері в індустріальному стилі додасть відчуття, що ви знаходитеся на професійній кухні. Варто відзначити, що Vitamix дуже високий, що може викликати певні складнощі з миттям і зберіганням приладу. Якщо у вас таких умов немає, то варто вибрати прилад більш малих габаритів.

Blendtec Designer 625: Потужний мінімалізм

У цьому блендері ідеально поєднуються функціональність і потужність, а той факт, що у його комплектацію входять незаточенные леза, з легкістю подрібнюючі практично всі продукти, — дійсно приголомшливе рішення. Blendtec дуже легко мити і доглядати за ним. Завдяки кільком встановленим програмами, дуже зручний в роботі.

Однак відсутність вбудованої лопатки створює деякі труднощі: вам буде потрібно під час роботи припиняти прилад, знімати кришку, щоб зішкребти зі стінок продукти, направляючи їх до лез. Це трохи ускладнює процес, але робиться дуже просто і швидко.

У перевага зазначу, що це самий низький та легенів з трьох випробовуваних пристроїв, так що якщо для вас важливий питання зберігання, то прилад Blendtec — для вас найкращий варіант.

Breville Boss: Відмінний результат без зайвого втручання

Висока функціональність, призначена для виконання складних завдань, і дизайн роблять це пристрій схожим на індустріальний блендер. У ньому запрограмовано багато передвстановлених програм і продумані деякі деталі, відсутні в інших приладах. Цей блендер робить дивовижні смузі натисненням однієї кнопки і стане просто незамінним для тих, хто економить свій час.

Цей блендер, як і Витамикс, високий і найважчий з усіх представлених моделей, але це є перевагою, оскільки додатковий вага робить його дуже стійким на поверхні при виконанні найскладніших завдань з подрібнення продуктів.

Дивіться також:  Майбутнє домашніх холодильників: магнітне охолодження

Що ж для себе я вибрала?

Якщо вам цікаво, який блендер за результатами тестування вибрала я, то мій вибір спочатку ліг на Vitamix, так як я дуже часто роблю домашню горіхову пасту, і він блискуче справляється з цим завданням. Але порівнявши вартість домашньої і покупної пасти, я зробила висновок, що купівельна дешевше. Тому остаточне рішення я прийняла в бік Blendte, так як цей блендер мало важить, займає небагато місця і легко миється.

А який блендер більше сподобався вам?