Найпотужніші блендери у світі – огляд та характеристики

Днями мені пощастило взяти участь у тестуванні приладів для кухні і провести огляд трьох потужних дорогих блендерів — Vitamix 5200, Breville Boss і Blendtec 625. Виробники кожного з них заявляють про унікальних характеристиках своїх побутових приладів, які покликані задовольнити всі вимоги, що пред’являються до блендеру. Я вирішила перевірити правдивість цих тверджень і вирішити, чи варто вкладати гроші в покупку одного з приладів.

Функціональні характеристики блендера — це поєднання безлічі різних параметрів: потужність електродвигуна, форма контейнера, комплектація, дизайн ножів, кількість швидкостей і т. д. Кращий спосіб визначити, який же з блендерів краще — одночасно протестувати їх на одних і тих завданнях, тобто провести пряме порівняння, щоб оцінити переваги пристроїв, що я і зробила.

Дивіться також:  Як вибрати правильний блендер: прості правила

Я випробувала кожен з блендерів в приготуванні смузі, хумуса, овочевого пюре, горіхової пасти і розколюють льоду. В залежності від результату, я визначила лідера в кожній з категорій. І ось результати мого тестування.

Сторінки: 1 2 3