Як вибрати соковижималку для овочів і фруктів

Все більше людей стали дотримуватися правильного харчування, важливу роль в якому виконують свіжовичавлені соки. Правила вибору соковижималки в зв’язку з цим повинен знати кожен. Здоровий спосіб життя безпосередньо залежить від вживання свіжоприготовлених фруктових і овочевих соків, смузі, горіхового молока і коктейлів, у яких велика кількість амінокислот, вітамінів і клітковини у первісному вигляді.

Корисні речовини в максимальній кількості і якості допомагають зберегти шнекові, а не відцентрові пристрою вичавки. Прихильники системного оздоровлення і омолоджування організму віддають перевагу саме шнекові соковитискачі. Розглянемо переваги, принцип роботи та основні види цього приладу.

Дивіться також:  Майбутнє домашніх холодильників: магнітне охолодження

Тип і принцип роботи шнекових соковижималок

Шнекові прилади — це зовсім новий вид пресових пристроїв для вичавлювання соків, який дозволяє не просто вичавити рідина з продуктів, але і зберегти клітковину, переробивши в сік м’якоть. По суті, це пресовий механізм.

Умовно всі шнекові соковитискачі діляться на механічні і автоматичні, які в свою чергу поділяються на вертикальні і горизонтальні. Розберемо кожний з видів більш детально.

Сторінки: 1 2 3 4