Піца з ковбасою: 7 класних рецептів приготування

Піца з ковбасою — універсальна страва. Вона смачна і ситна, і в міру гостра, і навіть святкова. Замість котлет і запеченої курки на свята можна готувати піцу. Всі гості будуть дуже задоволені!

Рецепти приготування

Універсальна піца — це піца з ковбасою. Ковбасу можна брати будь-яку копчену, або навіть варену, хоча краще — салямі. А ось, що таке салямі, напевно, знають одиниці. Салямі (salame) з італійської, співзвучно з salsiccia — ковбаса. Простіше кажучи, це італійська сиров’ялена ковбаса зі спеціями. Легко впізнавана, з білуватою, покритою цвіллю оболонці, і великій кількості спецій у фарші.

Дивіться також:  Чіабатта рецепт італійського хліба в домашніх умовах

З салямі готують бутерброди, швидкі закуски, антіпасто (те, що подається перед пастою), так і можна їсти просто так, для заспокоєння нервів. Салямі незамінний компонент деяких видів італійської піци. Піца з ковбасою — це дуже просте блюдо. Це домашня піца, тому при готуванні можна включити фантазію.

Основний інгредієнт такої страви — це фантазія, бажання і настрій. Тісто для піци завжди виходить таким, яке воно очікується, а начинка — вибачте будь-та ні в чому собі не відмовляєте.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9