Пиріг з гарбуза – 7 шалено смачних рецептів

Гарбузовий пиріг — страва, рецепт якого є в кухні майже всіх народів світу. Неспроста, адже гарбуз — овоч не тільки дуже корисний, але і відносно дешевий, а робити з нього страви — одне задоволення.

Особливо люблять пиріг з гарбуза в Америці. Його готують на свята, наприклад, на Хеллоуїн і Різдво. Правда, американці воліють використовувати консервовану гарбуз, хоча, якщо зробити пиріг з свіжого овоча, виходить набагато корисніше і смачніше. У цій статті ми з вами розберемося, як зробити гарбузовий пиріг.

Як вибрати хорошу гарбуз для пирога

Підбір якісних свіжих продуктів дуже важливий при приготуванні страв. Якісна гарбуз є запорукою смачного і соковитого гарбузового пирога. Але як же вибрати хорошу гарбуз і не нарватися на обман продавця? Насамперед, варто звернути увагу на зовнішній вигляд овоча.

Дивіться також:  Як приготувати кабачкові оладки: рецепт з відео

Хороша гарбуз має:

  • Круглу або довгасту форму;
  • Середній — не великий і не маленький — розмір;
  • Яскравий жовтий або оранжевий колір;
  • Щільну шкірку.

Також пам’ятайте, що хвостик у гарбуза не повинен бути відрізаний — якщо його зрізали, овоч не дозрів. Якщо ви хотіли придбати такий плід, краще цього не робити. Якщо плід дуже великий, можна попросити продавця розрізати його, а ось вже розрізану гарбуз купувати не варто, можливо, що таким способом продавець хотів видалити підгнилі частини. Краще вибирати невеликі екземпляри в 3-5 кілограм. Вони найбільш стиглі, соковиті і солодкі. Такі гарбузики ідеально підійдуть для пирога.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8