Готуємо булочки Синабон в домашніх умовах – просто тануть у роті!

Синабон (синнабон, синнабоны) — це назва булочок, але вони не зовсім прості. Це дуже смачні булочки з величезною кількістю кориці, відмітною особливістю яких є незабутня сирна глазур. Вона просочує ще теплі булочки і буквально перетворює їх, роблячи ще більш смачними, ніжними і ароматними. Спробувавши їх раз, вам неодмінно захочеться ще. Ось тільки задоволення це не з дешевих, та й не в кожному місті їх можна купити. Благо, досить просто приготувати булочки синабон в домашніх умовах, рецепт приготування яких ви знайдете в цій статті.

Історія синнабона і секрети успіху

У перекладі з англійської мови cinnamon — кориця, а bone на латині — добре. «Хороша кориця» була першою фішкою кафе Cinnabon, яке через кілька років розрослося в мережу фастфуду і влаштувалося на всіх континентах.

До цих пір йдуть суперечки, як правильно називаються ці булочки: Синабон або Синнабон. Обидві назви використовуються в практиці на рівних, і їх можна вважати правильними. Секрет приготування цих булочок полягає в запатентованому рецепті.

Дивіться також:  Шарлотка на сметані: 7 рецептів досконалості

У 1985 році сім’я з Сіетла, а точніше, батько і син Комены, вирішили придумати унікальний рецепт здобної булочки, яка стане кращою в світі. Після сотень проб рецепт все-таки був знайдений, і вони стали випікати здобу у вигляді невеликих рулетів, приправлених корицею і сирною начинкою.

На сьогоднішній день більш ніж в 50 країнах відкриті кондитерські будинку, пекарні та кафе, в яких випікаються булочки відомого світового бренду «Синабон». Крім класичних булочок, під цим брендом випускаються кондитерські вироби з карамельної та шоколадною начинкою, з листкового тіста, а також зовсім маленькі капкейки. У таких пекарнях ви можете покуштувати фірмові напої, які подаються спеціально до булочкам Синабон.

Секрети успіху булочок Cinnabon:

  • Особливий вид індонезійської кориці, яку вирощують спеціально для Синнабон.
  • Борошно з високим вмістом клейковини.
  • Відпрацьована технологія приготування: рулет з п’яти витків розрізають на однакові шматочки і випікають при строгому дотриманні тимчасового і температурного режиму.
  • Сирний соус, надає випічці додатковий смак.
  • Випікають Булочки в присутності відвідувачів і подають гарячими.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11