Пшенична каша на молоці: 8 смачних рецептів

Як правильно варити пшеничну кашу? Потрібно промивати, замочувати? Всім варто вживати її? І кому не треба? В чому особливості приготування на молоці, воді? Пропонуємо ближче познайомитися з самим древнім злаком, окультурених людиною.

Рецепти приготування

Пшоняна каша на молоці — смачне і корисне блюдо для всієї родини на кожен день. Пшоно — дуже корисна крупа, ідеальна для людей з серцевими захворюваннями: у 100 грамах продукту міститься 211 мг калію. Також вона благотворно впливає на печінку: пшоняна крупа виводить з організму антибіотики і токсини.

Дивіться також:  Соковиті котлети з фаршу — 5 оригінальних рецептів

Людям, страждаючим цукровим діабетом, обов’язково потрібно ввести в свій раціон цю диво-крупу. Кашу з пшона можна їсти на сніданок, обід або вечеря — вона легко засвоюється організмом. Незважаючи на те що крупа містить багато жиру, вона ідеальна для схуднення.

Нижче відібрані кращі з кращих рецептів приготування пшеничної каші на молоці, з додаванням різного роду добавок, покликаних підкреслити, а часто і кардинально змінити смак такого звичного ще з дитинства страви. Отже, пшенична каша на молоці — готуйте, пробуйте, захоплюйтеся!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10