Шашлик з курки + Рецепт маринаду для шашлику

Шашлик з курки зараз дуже поширений. Я думаю що це пов’язано не тільки з ціною на інші види м’яса, але і з тим, що він дійсно дуже смачний, особливо якщо його правильно приготувати.

Я вже публікував статті про шашлик зі свинини. Або наприклад рецепт шашлику з свинини. Навіть шашлик в духовці. Але видів шашлику і способів приготування дуже багато. Тому зрідка я буду публікувати статті про шашликах різних видів.

Різні види шашлику готували ще з незапам’ятних часів. За фільмами можна зрозуміти, що першим м’ясом служили мамонти. Зазирнути глибше не вистачає фантазії. Ну як уявити якогось динозавра або подібного роду живність, з якої можна зробити шашлик.

Дивіться також:  8 рецептів класичного шашлику з свинини

А ось вепра на рожні в старовинному замку уявити можна. Бо знаємо з фільмів. Ну а пізніше у нас, в Росії багатим боярам подавали «верченых» зайців, качок, курей. Це ми теж за фільмами знаємо. Рвали на куски і їли руками.

Це було так апетитно, що в дитинстві я мріяв з’їсти цілу баранячу ногу і обов’язково рвати її зубами. До речі дорослим я виконав цю мрію.

Ну а в наш час всі їдять культурно. Тому на шашлик ріжуть м’ясо невеликими шматками. На пару укусів, якщо це в лісі. Де вилки в основному не вживаються.

Ну ось так ми і дійшли до курей.

Сторінки: 1 2 3 4