Сьомга на вугіллі: секрети приготування

Іноді хочеться порадувати своїх рідних і близьких не тільки шашличком або найніжнішим стейком, але і смачною запечена на вугіллі рибкою! Тому сьогодні будемо готувати на мангалі сьомгу або будь-яку іншу рибу сімейства лососевих.

Вибір риби

В сучасних гіпермаркетах, в рибних відділах можна придбати готові до вживання стейки, рибні філе і пулуфабрикаты, однак заготовлені вони можуть бути не сьогодні і навіть не вчора, а це може негативно відіб’ється на смакові якості готового страви. Щоб приготована сьомга на вугіллі вийшла соковитою, краще купувати і обробляти тушку самому. Для цього потрібно вибрати рибину (краще всього великого розміру), причому вона повинна бути охолодженою, але ні в якому разі не замороженою.

Дивіться також:  Вялені помідори в домашніх умовах - 3 кращих рецепту!

Отже, прийшовши додому, сьомгу необхідно почистити, випатрати, видалити голову, хвостовий плавець. До речі, останні можуть бути використані для приготування смачної юшки. Використовуючи тонкий рибний ніж, тушку порізати на стейки товщиною 2-2,5 сантиметра. Гарненько прополоскати їх у холодній проточній воді і обсушити паперовими серветками. Після цього можна починати приготування самого блюда.

Сторінки: 1 2 3 4 5