Суп-пюре з кабачків: 5 чарівних страв

Суп з кабачків полюбився не тільки поціновувачам гарної кухні, але і привередам. Це просте і дієтичне страва дуже до речі буде в спекотні літні місяці, коли велика і жирна їжа приймається організмом з працею. От як раз тут на допомогу прийдуть апетитні та корисні супи з кабачків.

Суп з кабачків — підготовка продуктів

Кулінарна характерна риса цього овочу — запозичувати смак від інших компонентів, що дає можливість поєднувати в кінцевому рахунку з усіма продуктами. Його готують з м’ясом, грибами, сиром, вершками, квашеним молоком, не кажучи вже про інших овочах, а також зелені. Особливо м’яка консистенція супу і оксамитовий смак виходить після подрібнення в блендері. Крім усього іншого, однорідного за щільністю масі дуже легко приховати окремі компоненти.

Дивіться також:  Суп гуляш по-угорськи: ТОП-5 дивовижних рецептів

Для супів більше можуть підійти молоденькі кабачки — так виходить дуже ніжна густота. А гіганти-переростки бажано залишити на оладки або ікру. Універсальний принцип приготування кабачкового супчика полягає в нарізці і відварюванні інгредієнтів, подальше подрібнення в блендері, а також подачі з додаванням сметани і зелені. У разі, якщо під рукою не опиниться блендера, овочі можна потерти через сито.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7