Суп з індички: 5 дивовижних рецептів

Суп з індички — це не менш смачне рішення, ніж суп курячий. Принцип приготування той же: прозорий бульйон варять на дуже слабкому вогні, а потім у бульйон додають інші інгредієнти. З бульйону на м’ясі індички можна зварити і густі насичені юшки з додаванням вершків.

Рецепти приготування

Нехитрий курячий супчик у нас має можливість зварити навіть підліток, а що, наприклад, щодо дієтичного супу з індички? Напевно ідея про те, що страва зобов’язана готуватися не складніше класичних супів, приходила вам у голову, проте дивлячись в магазині на жирні стегна і порівняно величезне філе цієї незвичної в наших околицях птиці, ви вічно відстрочується подібний досвід на потім, знову віддаючи вибір звичного курячому м’ясу.

А ось і дарма! Адже обов’язково настане той момент, коли бабуся з села або свекруха доставлять вам об’ємний згорток з індичкою в якості подарунка», а чоловік вимагає невідкладно зварити суп. Саме на подібний випадок наша редакція Smach.com.ua і приберегла для вас інформацію про те, як і скільки варити індичку на суп, для того, щоб ви не вдарили в бруд обличчям і виявили, що завжди підготовлені до викликів долі! До речі, супчик виходить дуже і дуже пристойний!

Що цікаво, страви з індичкою в дійсності не користуються популярністю у наших місцях, але розводити її пробують практично в кожному приміському домогосподарстві. Саме звідти ми набуваємо зазвичай важку індичку і починаємо інтенсивно думати, що ж із неї зробити.

Дивіться також:  Крем-суп з гарбуза: ТОП-3 чудових рецептів

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7