Вівсяна каша на молоці: 5 вишуканих рецептів

Вівсяну кашу можна сфабрикувати як на воді, так і з застосуванням молока. Другий варіант вважається більш ситним і корисним. Крім цього, діти більше люблять кашку на молоці, адже вона більш запашна і смачна.

Рецепти приготування

Зараз ми будемо готувати вівсяну кашку на молоці. Сніданок — це головна трапеза в раціоні кожної людини, так як дозволяє заряджати життєвою енергією, а також налаштуватися на майбутній день. Одним з варіантів апетитного, а також корисного сніданку в силах бути вівсяна каша, яка досить проста в приготуванні і чудово підійде не тільки прихильникам здорового харчування, але і тим, хто просто-напросто захотів урізноманітнювати свій щоденний раціон.

Дивіться також:  Короп запечений в духовці смачніше не буває

Традиційно це страва складається з двох основних складових: вівсяна крупа і молочко. Що ж стосується крупи, то ми рекомендуємо застосовувати вівсяні пластівці, не піддавалися капітальної хімічній обробці: зварена з них кашка буде набагато корисніше, а також природніше, ніж виготовлена з геркулесу «для швидкого приготування».

У страву при потребі можна додавати різні сладенькие добавки: це може бути мед, джем або ягоди, — таке апетитне додаток до страви зробить кашку особливо привабливою як для діток, так і для дорослих людей-ласунів. Існує безліч типів вівсяної каші, а також методів її приготування.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7