Як замаринувати курку для шашлику – найпростіші способи

Шашлик з курки — здавалося б, що може бути простіше? Однак, щоб це блюдо вийшло дійсно ароматним, апетитним на вигляд і смачним, важливо дотримати цілий ряд кулінарних тонкощів.

Перш за все, потрібно вирішити, як замаринувати курку для шашлику. Саме від вибору підходящого маринаду залежить, чи буде ваш шашлик ніжним по консистенції і смачним. Також слід не забувати, що різні частини курячої тушки (філе, крильця, ніжки) вимагають різного підходу до маринування.

Саме цей кулінарний прийом відрізняє шашлик від простого зажареного м’яса. Маринувати шашлик з курки, значить — наділити його тієї самої шашличної «фішкою», за яку це блюдо так цінується серед гурманів.

Як правильно вибирати м’ясо курки для шашлику

Перш ніж починати маринувати, рекомендується правильно вибрати куряче м’ясо для шашлику. Найкраще купувати не заморожену, а охолоджену курку. Найбільш підходящим варіантом буде охолоджена тушка вагою до півтора кілограма. Курочка невеликого розміру володіє самим м’яким і ніжним м’ясом.

Дивіться також:  Як замаринувати мясо для шашлику - 12 кращих рецептів

Якщо ж ви придбали філе або цілу тушку в замороженому вигляді, то її потрібно попередньо розморозити. Рекомендується розморожувати в холодильнику на середній або нижній полиці. Швидке розморожування зробить м’ясо сухим і жорстким.

Після розморожування тушку треба нарізати середніми шматками, які можна буде насадити на шампури. Для шашлику відмінно підійде ціла тушка, можна використовувати ніжки, стегенця, крильця, грудки. Всі частини ідеально підходять, головне, щоб м’ясо було молоде.

Особливу увагу варто приділити маринування, тому що саме від цього залежить смак м’яса, його соковитість, аромат. При підборі соусів для маринаду потрібно бути особливо уважним, хто хоче зробити м’ясо гострим, хтось солодкуватим, а хтось навпаки кислуватим.

Напевно, вам вже скоріше хочеться дізнатися, як швидко замаринувати курку для шашлику. Зволікати не будемо — ось вам найкращі рецепти. Вибирайте будь!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9