Як замаринувати мясо для шашлику – 12 кращих рецептів

Існують сотні варіацій на тему, як маринувати м’ясо на шашлик. І кожен рецепт цікавий своєю оригінальністю, родзинкою. Які інгредієнти варто додавати в маринад, а від яких краще відмовитися? Які рецепти не заберуть багато часу, але принесуть багато задоволення? Процес маринування, як правило, довгий, але що робити, якщо часу особливо немає, а у вас намічається спонтанний виїзд на шашлики? Вихід є: у цій статті зібрані кращі способи, поради та хитрості приготування маринаду для шашлику.

Яке для шашлику краще використовувати м’ясо?

Важливо зауважити, що всі інгредієнти, в тому числі й головний продукт, повинні бути свіжими. Парне м’ясо не рекомендується використовувати.

Найбільш поширеним варіантом є свинина, але краще всього вибирати молодих тварин, що дозволить отримати не сухе і нежирне блюдо. Що цікаво: навіть охолола пожаренная на відкритому вогні свинина буде смачною. Найкраще зупиняти свій вибір на шиї і вирізці.

Дивіться також:  Головні секрети приготування желатину і желе

Вважається, що найсмачніше блюдо можна приготувати тільки з баранини, але у цього варіанту є свої особливості. Багатьох відштовхує його неприємний запах і специфічний смак. Щоб цього уникнути, потрібно вибирати задню ногу, ребра або корейку молодого тварини, а також підбирати правильний маринад.

Ніжна молода телятина є ідеальним рішенням для приготування дієтичного та смачної страви. Краще віддавати перевагу філейної частини і вирізці.

Найдешевший і доступний варіант — курка. Для приготування на вугіллі можна брати всі частини, але грудку потрібно правильно замаринувати, щоб вона не була сухою. Не так популярний варіант з перепілок, але саме ця птиця виходить дуже смачною.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12