Як зробити домашній сир з молока або кефіру

Сир — дуже цінний і важливий для організму продукт. Але зараз важко знайти по-справжньому якісний сир, без додавання різних хімікатів та шкідливих домішок. Магазинні варіанти, часом, можуть не лише не принести користь здоров’ю, а, навпаки, завдати величезної шкоди.

І це зовсім не привід відмовлятися від вживання сиру. Адже завжди можна поїсти справжнього, домашнього сиру. І навіть якщо ви живете не в селі і не маєте можливість придбати домашнього продукту, то ви можете приготувати його самостійно, в домашніх умовах, без величезного досвіду. Для цього вам знадобиться мінімальну кількість продуктів.

Дивіться також:  Каймак — рецепти приготування в домашніх умовах

Сьогодні я підібрала для вас дуже прості і доступні рецепти смачного домашнього сиру. Порадуйте себе і своїх близьких людей натуральним продуктом!

1. Домашній м’який сир з молока

Смачний і м’який сир можна приготувати з двох пакетів молока. Крім цього, вам знадобиться трохи терпіння для прокисання продукту. Для цього потрібно вибирати якісне молоко, жирністю не менше 2,5%. Низькоякісний продукт з хімічними домішками буде гірчити після скисання.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8