Закуски на Новий рік 2019 — нові і цікаві страви на свято

Я думаю, що найбільш не оціненими закусками у нас, є закуски з папороті і стрілок часнику. А адже оригінальніше таких закусок на святковий стіл, важко щось знайти.

Звичайно, мабуть, не скрізь можна знайти ці продукти, але у великих містах, так і в не дуже великих, вони напевно є в магазинах, просто ви не звертаєте на них уваги.

Інші продукти є скрізь. Ці закуски хоч і святкові, але дуже дешеві. Кожен може приготувати такі салати і відчути новорічне свято.

Готуються обидві страви, які ми вам тут покажемо, дуже просто і швидко. Особливо якщо готувати вже з вимочених пагонів папороті і свіжих стрілок часнику.

Дивіться також:  Як приготувати фалафель: 5 смачних рецептів

Папороть, як правило, буває в магазинах або солоний, або сушений. В обох випадках доводиться вимочувати. Але знову ж, поставили на ніч перед святом і все, на наступний день можна приготувати святкові закуски. Солоних стрілок часнику я не бачив. У нас продаються тільки свіжі. При приготуванні вони чимось віддалено нагадують стручки цукрового гороху.

Ще одна перевага цих закусок, що вони легкі і корисні. Адже це трава, що перша, що друга. Це дуже важливо, тому що за новорічний стіл, як правило сідають заздалегідь і якщо закуски будуть тільки дуже ситні, є ризик до Нового року вже наїстися.

Починаємо готувати закуски на святковий стіл.

Сторінки: 1 2 3 4