Рецепт квашеної капусти в домашніх умовах: все що потрібно знати

Ми любимо модну морську, ми цінуємо корисну, майже невагому, китайську капусту, але, повертаючись додому, дістаємо з холодильника приготовану нами або турботливою бабусею баночку квашеної капусти, та розуміємо — ось вона, сила російського народу, скромна, неймовірно корисна квашена капуста!

Квашення капусти в домашніх умовах — рецепти

Капуста квашена в міських умовах

Інгредієнти

  • 10 кг капусти,
  • 300-500 г моркви,
  • 10 яблук,
  • 200 г солі,
  • 3 ст. л. цукру.

Спосіб приготування

Підготувати продукти: качан очистити, видалити пошкоджені листя, видалити кочережки, нашаткувати, моркву очистити, натерти на тертці, яблука нарізати часточками і видалити насіннєві коробочки.

Дивіться також:  Свиняча грудинка — закуска на святковий стіл

Перетерти з сіллю, додати моркву і цукор ((при бажанні можна збільшити кількість цукру до ½ склянки). Банки з широким горлом обшпарити окропом, викласти дно капустяним листям. Укласти шар у банку, утрамбувати, щоб вона пустила сік, потім викласти шар яблук, і т. д. Заповнити банку, вкрити листям, покласти чисту серветку і маленьке блюдечко. На нього поставити вузьку банку, наповнену водою — це буде наш гніт.

Залишити банки при кімнатній температурі, не забуваючи протикати дерев’яною палицею до самого дна, щоб вийшов газ. Після закінчення бродіння винести на холод.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7