Антрекот з свинини – 5 рецептів, як смачно приготувати м’ясо в духовці на сковороді

Любителі, а тим більше прихильники французької кухні не з чуток знають про антрекоте з свинини. Блюдо, яке представляє собою обсмажений шматочок м’яса на кістці, є символом французьких харчових традицій. У цій статті ми розглянемо найбільш цікаві та смачні варіації приготування такого апетитного ласощі.

Що таке антрекот з свинини

Традиційно у Франції антрекот готується з воловьего м’яса. Але нерідко для приготування в домашніх умовах використовується свинина. Для підготовки м’ясних шматочків товщиною в 1,5 см і довжиною 20 см беруться міжреберні частини м’ясної туші.

Дивіться також:  Голубці зі свіжої капусти - 6 покрокових рецептів приготування


При виконанні соковитого антрекота використовуються сіль і перець, які максимально зберігають смак і аромат м’яса. Застосування більш пряних приправ, на думку французьких кухарів, тільки перебиває природні смакові якості продукту.

Як правило, м’ясні шматочки подаються у поєднанні з гарнірами з картоплі, рису або з рагу з овочів. Вишуканий алкоголь у вигляді кріплених італійських або португальських вин допомагає гастрономічного букету страви ще більше розкритися, продемонструвавши повноту і природність смаку.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6