Авокадо: рецепти приготування – 12 варіантів смачних страв з авокадо

Основна перевага цього екзотичного фрукта, поряд зі всіма корисними властивостями, – простота приготування. Кулінар з будь-яким рівнем досвіду без проблем впорається з завданням. А вже рецепти авокадо вражають уяву: тут і різноманітність закусок, і гарячі страви, і дуже смачні салати, і навіть оригінальні десерти, включаючи вегетаріанську випічку. І це далеко не межа!

Тонкощі вибору і підготовки авокадо

Для вдалого втілення будь кулінарних ідей слід почати з 3 простих дій.

Правильно вибрати і почистити плід, а ще дізнатися, з якими інгредієнтами його краще поєднувати:

  • При виборі фрукта слід звертати увагу на відсутність глибоких вм’ятин, темних плям, плісняви. Ступінь зрілості визначають шляхом легкого натискання на шкірку. Якщо слід утворився, але при цьому швидко розгладився, перед вами стигле авокадо з оптимальними смаковими якостями. Другий індикатор ідеальної м’якоті екзотики – колір місця під плодоніжкою, він повинен бути яскраво-зеленим, а не коричневим або з явною жовтизною. І, нарешті, про належної стиглості фрукта розповість кісточка, яка у разі його повного дозрівання відшаровується і при струшуванні плода видає характерне постукування.
  • Почистити фрукт елементарно: зробити поздовжній розріз, провернути утворилися дві частини в протилежні сторони, розділяючи їх, прибрати кісточку, ложкою зібрати м’якоть.
  • Базовою умовою успішного приготування вважають правильне поєднання олійно-горіхового смаку фрукта і добавок. Чим різкіше контраст між ними, тим апетитніше.
Дивіться також:  Салат з грейпфрутом – 6 смачних рецептів

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15