Борщ по-українськи: 3 дивовижних рецепта

Борщ по-українськи — рецепт, який прославив українську кухню. Дуже часто іноземець, який спробував справжній смачний український борщ, везе на батьківщину як сувенір рецепт українського борщу.

Рецепти приготування

Що потрібно для того, щоб зробити не просто буряковий суп, а справжній освячений традицією Український борщ? Потрібно поїхати куди очі дивляться в українську глибинку, відшукати українську жінку вельмишановного віку, і слізно благаючи, попросити її зробити для вас борщ. Може статися, що вам не відмовлять, і тоді ви зможете покуштувати тарілку благоуханного, наваристого справжнього українського борщу! Але цей спосіб мені не підходить, скажіть ви, оскільки ви не можете так неблизько їхати, когось розшукувати… ви хочете борщ зараз, тут і сьогодні!

І ви будете праві, для того, щоб насолодитися смаком справжнього українського борщу, зовсім не потрібно кудись їхати! Так як розкішними рецептами, цілком справжнього Українського борщу, гордості Української кухні, з нами поділилися Smach.com.ua. Ми поговоримо про всіх тонкощах, секрети, а також нюанси готування, тому у вас просто-напросто не може не вийти! Борщ виходить густий, наваристий, ароматний, а також надзвичайно апетитний — спробувавши раз, неможливо не полюбити!

Дивіться також:  Прості смачні супи. Суп по - вестфальски з салом, картоплею і стручкової квасолею рецепт з фото.

Отже, головні утворюють успіху в приготуванні борщу — це високоякісні смачні інгредієнти. Спочатку робиться наваристий бульйон — основа борщу, для нього, само собою зрозуміло, потрібно вибрати смачне м’ясо, бажано на кісточці, буде набагато більше навару. Як варіант — свинячі реберця стануть відмінним вибором. Але також борщ можна зробити на курки, індички, яловичині або навіть на воді. Це вже стануть варіації борщу, але тим не менш, такий борщ запросто має місце бути.

Самий найважливіший секрет українського борщу — це шматок старого свинячого сала, размазанного з часником і доданого в кінці готування, ця заправка надає дивовижний аромат! І звичайно, борщ поважає багато свіжої зелені, сметану, а також пампушки — все це і є українська класика! Блаженствуйте процесом і чудовим результатом!

Сторінки: 1 2 3 4