Домашня випічка: смачні коржі для торта

Основа кожного торта — коржі, саме від них залежить зовнішній вигляд кондитерського виробу і смакові якості. Є безліч рецептів приготування коржів. Редакція сайту Smach.com.ua поділилася основними з них, які лежать в основі безлічі тортів і десертів.

Рецепти приготування:

Для того щоб приготувати торт, необхідні певні знання про те, як спекти коржі. Вибирайте підходящий рецепт і готуйте смачні коржі для торта.

Бісквітні коржі для торта

Найпростіший печеться бісквіт з яєць, цукру і борошна, без всяких добавок. Борошно попередньо треба два-три рази просіяти, таким чином вона стане легкою, насиченою повітрям, буде легше з’єднуватися зі збитою яєчною сумішшю. Щоб отримати дуже ніжний, світлий і пухкий бісквіт, третину від зазначеної кількості борошна можна замінити крохмалем. Для шоколадного бісквіта замість частини борошна потрібно взяти порошок какао, а для горіхового — мелені горіхи.

Інгредієнти:

  • 4 яйця (відокремити білки від жовтків)
  • 120 г борошна
  • 120 г цукру

Спосіб приготування:

Збийте жовтки з 100 г цукру в дуже густу, світлу пінисту масу, зазвичай це займає 2-3 хвилини. При збиванні встановіть на міксері максимальну швидкість. Білки збийте до міцних піків, додайте цукор, що залишився.

Дивіться також:  Торт наполеон — 6 рецептів приготування відомого торта

Збийте білки з цукром до появи блиску і збивайте, поки маса не стане щільною. Занадто довго збивати не треба, звичайно вистачає 2-3 хвилин. Додайте жовтки і акуратно перемішайте.

Заважати слід рухами знизу вгору, зачерпуючи масу від краю і опускаючи її в середину. Як тільки суміш стане однорідною, зупиніться. Надмірне перемішування зашкодить тесту.

Як відомо, при нагріванні газ розширюється, а значить, в процесі випічки повітря, що знаходиться у збитих білках і жовтках, збільшується в обсязі і тісто піднімається. Поки стінки бульбашок не запеклися, будь струс може осадити виріб, тому зазвичай у перші 15-20 хвилин духовку не відкривають. Якщо духовка занадто холодна, менше 180 С, бісквітне тісто буде розпливатися, а не підніматися, так як тепла не вистачить, щоб швидко прогріти повітря в тісті.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11