Новий рік 2018. Що приготувати на святковий стіл – Пиріжки

Новий рік у нас в країні найбільший святковий — свято. Деякі наші свята зовсім канули в лету, деякі замінили нові, навіть таке свято, як 8 березня і то потихеньку стає не дуже помітним. А Новий рік, як стояв, так і стоїть на 1 місці. Кожна родина намагається приготувати щось особливо смачне, оригінальне.

Ми сьогодні хочемо показати вам і приготувати разом дуже смачне і красиве блюдо. Так-так саме пиріжки, але незвичайні, як наприклад з яйцями і зеленим цибулею і навіть не пиріжки з сиром і зеленню або яблуками і ягодою, а новорічні. Вірніше навіть це можна назвати пиріг , але головні інгредієнти в ньому будуть — пиріжки.

В даний час, разом з нашими бабусями, йде таке цікаве заняття, як приготування дріжджового тіста, яке зазвичай вимагало багато часу і фізичних сил. Перед Новим роком бабуся вставала в 4-5 годин ранку, заводила опару, в 6-7 годин підбивала її, вымешивала кілька разів, у результаті, тісто було готове тільки до обіду.

Дивіться також:  Оладки на дріжджах : 7 популярних рецептів для домогосподарок

Зараз таке тісто можна вільно купити в магазинах, в замороженому вигляді. Що ми з успіхом і робимо. І нам на приготування тіста потрібно час тільки на його розмороження.

Ці пиріжки потрібно готувати за добу до вживання. Так як ми готуємо на Новий рік, то 30 вранці треба спекти пиріжки, а ввечері вмочити в сметанний крем, укласти гіркою і залишити просочуватися на ніч. Тільки не здумайте 31 вранці з’їсти пиріжки, не чекаючи гостей.

Назвали ми ці пиріжки: Пиріжки — сніжки, вже дуже схожі.

Сторінки: 1 2 3 4