Горохова каша в мультиварці: ТОП-6 чудових рецептів

Багато вважають горохову кашу, якщо не несмачним, то досить специфічною стравою, однак це не так. Сьогодні ми зруйнуємо всі стереотипи і розповімо, як зробити смачну горохову кашу в мультиварці.

Рецепти приготування

Горох, який відомий з найдавніших часів, може скласти гідну конкуренцію картоплі за поживністю і ситності. Варити горохову кашу на плиті — заняття досить обтяжлива. Та ще каша весь час норовить пригоріти до дна каструльки. Чи То справа горохова каша в мультиварці — мінімум приготувань і максимум задоволення.

Існує кілька варіантів приготування горохової каші, від простої, з маслом і сіллю, до смачної горохової каші з копченостями і овочами. Тому сьогодні ми розглянемо їх усі, а ви вже виберіть самий відповідний.

Кілька порад для новачків:

  • Горох для каші замочувати не обов’язково. Замочений горох, звичайно, приготується швидше, але не замочений перетворюється практично в пюре, так що вирішуйте самі, яка каша вам більше по душі;
  • Якщо все-таки вирішили замочити крупу, додайте у воду трохи соди, а перед приготуванням добре промийте горох;
  • Колотий горох вариться швидше;
  • Зелений горох практично не розварюється, тому намагайтеся купувати горох жовтого кольору;
  • Після приготування дайте горохової каші постояти хвилин 10-15 в режимі «Підігрів». Особливо це стосується каші з м’ясом або копченостями;
  • І, нарешті, не шкодуйте масла, гарного вершкового масла, бо відома приказка про маслі і каші підходить до нашої горохової каші в мультиварці як не можна краще.
Дивіться також:  Мясні страви на великдень - смачні рецепти приготування

Що ж, сьогодні у нас в меню горохова каша в мультиварці. Почнемо з самого простого рецепту, який під силу навіть дитині підліткового віку.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8