Готуємо сирники із сиру рецепт з фото та описом приготування

Ідеальний сніданок, який запам’ятався з дитинства — сирники із сиру. Підкуповує ароматом і таїть в собі відчуття домашнього затишку і тепла. Правильні сирники — це шедевр. Сирники із сиру рецепт передається, як реліквія. Існує безліч варіантів, але висновок один — вони повинні готуватися з любов’ю.

Сьогодні я підібрала кілька рецептів, які мені дуже сподобалися, сподіваюся і Вам сподобаються, і Ви підберете щось і для себе.

Що таке сирник?

Мене завжди цікавило питання: Чому сирник називають саме сирників, він же робиться з сиру? Довелося покопатися в інтернеті. Все, як завжди, виявилося простіше, ніж думала.

Сирники з сиру так називаються, бо на Русі сир — одне і теж по суті. Сир наші предки називали сиром. Ще виявилося, що рецептом даного ласощів багато століть. Це і не дивно. Сирник дуже багатий кальцієм та корисними матеріалами, так як він робиться з сиру, а сир з молока.

Дивіться також:  Персиковий пиріг з яблуками: як швидко і смачно приготувати

На Русі сир було прийнято називати саме «сиром», і тільки в 19 столітті з’явилося слово «сир», адже по суті це різні продукти. Але міняти назву страви не стали, лише додалося уточнення, що він з сиру. А взагалі, будь-які страви з сиру називаються «сирниками».

Звичайно, щоб отримати смачний сирник, пишний, гарний, нам потрібно використовувати якісний сирок. А саме домашній. Можна й магазинний, але тоді більшої жирності, хоча б.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13