Як зробити квас в домашніх умовах: 9 рецептів смачного домашнього квасу

Деколи хочеться приємного освіжаючого напою, який не тільки вгамує спрагу, але й залишить приємний післясмак. Тоді в голову приходить питання: як зробити квас з натуральних продуктів. Будь-який з представлених рецептів дозволить знайти підходящий варіант, відповідний особистим смакам і бажанням.

Як зробити закваску для квасу своїми руками

Квас здавна вважався унікальним слов’янським напоєм. При цьому кожен народ намагався вкласти в рецепт приготування свої оригінальні компоненти, що дозволяють ідентифікувати походження цього чудового пиття. Хитрощі його отримання були засекречені довгий час, але сьогодні всі таємниці розкриті, і кожна господиня може створити свій варіант домашнього запашного страви.

Дивіться також:  Кава фраппе (coffee frappe): що це таке, 6 рецептів приготування в домашніх умовах

Є моменти, які потрібно обов’язково враховувати, щоб отримати дійсно чудовий квас. Води повинна бути чистої, бажано профільтрованою. Її треба закип’ятити, неодмінно охолодити, потім використовувати для закваски. Це найважливіший фактор, що впливає на кінцевий результат.

Не менш принциповим і вибір посуду для приготування такого пиття. Ні в якому разі не потрібно використовувати алюмінієву ємність. Вона вступає в хімічну реакцію з рідиною і дає неприємний присмак. Кращою стане відповідна емальований або скляний посуд.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10