Інгредієнти для солянки і 8 рецептів, як приготувати суп солянку

Жирну юшку з «остринкою»  називали по-різному – похмелкой, супом з пряженою капустою або солянкою. Спочатку блюдо подавали в якості закуски, сьогодні ж його готують «і в бенкет, і в світ», підбираючи рецепт за смаком.

Класичний рецепт збірної м’ясної солянки

Інгредієнти для солянки беруть найрізноманітніші – від всіляких видів ковбаси і м’яса до грибів, риби, капусти. Головне, щоб компонентів у складі такого супу було багато і всі вони давали неповторний аромат, потрібну густоту і жирність бульйону. Класичний рецепт об’єднує більше десяти компонентів, включаючи стандартний «набір овочів для заправки.

Дивіться також:  Яловичий бульйон: як варити, чим корисний, для яких супів підходить, як правильно зберігати. Кулінарні поради і 4 смачних рецептів бульйону

Інгредієнти і спосіб приготування

Зовнішній вигляд і смакові якості готового страви у кожної господині будуть різні, що пов’язано не лише з обраним рецептом, але і з якістю, способом приготування і кольором ковбаси, яка входить в солянку. Хороший навар і особливий смак надає супу суміш з різних видів ковбасних виробів і м’ясних продуктів (звідси й асоціації – солянка м’ясна збірна).

Для крутого бульйону від вирізки і філе відмовляються на користь м’яса на кістці.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7