Йогурт в домашніх умовах: 6 головних рецептів

На магазинних полицях можна побачити величезну кількість йогуртів з різноманітними добавками. Їх так багато, що часом навіть важко вибрати гідний варіант. Однак бажано віддати перевагу натуральному продукту, а ще краще — приготувати йогурт в домашніх умовах.

Рецепти приготування

В якості закваски можна використовувати будь-який кисломолочний продукт гарної якості. Вивчіть інформацію про продукт, який ви хочете використовувати в якості закваски. Якщо хочете отримати йогурт, закваска для йогурту повинна містити кисломолочні культури болгарської палички і термофільного стрептокока. Для отримання кефіру використовуйте продукт, що містить многоштаммовые культури бактерій та кефірні грибки. Сметану одержують завдяки молочнокислих бактерій і культурами молочнокислого стрептокока.

Дивіться також:  Збиті банани з кленовим сиропом і карамеллю - принципи приготування

Є кисломолочні продукти, що містять цілий комплекс різних мікроорганізмів, збагачені дружніми для організму людини біфідобактеріями, вони продаються з приставкою «біо».

«Живі» мікроорганізми (бактерії, грибки тощо), які входять до складу заквасок не тільки заквашують молоко, вершки, але й протистоять розвитку деяких хвороботворних бактерій, які відновлюють мікрофлору кишечника і сприятливо впливають на роботу організму. Ну і звичайно ж якщо вже готувати кисломолочний продукт вдома, то краще використовувати натуральне молоко. З порошкового молока продукції на прилавках магазинів більш ніж достатньо.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9