Печені яблука в духовці: як приготувати це смачне ласощі

Якщо хочеться чогось смачного і в той же час корисного на десерт, то можна приготувати таку чудову страву, як печені яблука. Готувати його нескладно, а їсти можна всім, від самих маленьких до самих-самих дорослих. Печені яблучка — це дуже смачно. Вони корисні для нашого організму.

Особливо сподобається цей десерт тим, хто з ряду причин не може їсти свіжі яблука. Запекти їх можна просто, самі по собі або з цукром, медом, ягодами, варенням, сиром, горіхами та іншими начинками. Навіщо купувати шкідливим солодощі, коли можна приготувати відмінний десерт з того, що завжди під рукою. Печені яблучка в духовці — це дуже смачно, корисно і нескладно.

Дивіться також:  Найсмачніший листковий торт - 9 відмінних рецептів!

Корисні властивості печених яблук

Першим ділом хвалять печені яблучка, користь яких — тема окрема, за ніжний і тонкий смак. Проте якщо про смаки можна і посперечатися, то ось корисні абсолютно точно — вони виводять з організму поганий холестерин, а також допомагають з’єднанню вільних радикалів, адже в них міститься багато пектинів. Вони — хороший засіб попередження різних пухлин, а також допомагають і при запорах, так як розріджують вміст кишечника.

Користь печених яблук очевидна і допомоги лікування дисбактеріозу. Містяться в яблуках пектини, сприяють засвоєнню бактерій в кишечнику. Також печені яблучка добре відновлюють травлення після операцій на черевну порожнину.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10