Рецепт чізкейку в домашніх умовах: 15 варіацій повітряного десерту

Всім привіт. Сьогодні я поділюся з вами рецептами чізкейку. Сирний торт, або чізкейк (cheesecake), можна зустріти в меню практично кожного ресторану і асортименті будь-якого кондитерського магазину. Цей десерт дуже смачний, і приготувати його вдома не так важко, як може здатися на перший погляд. Є маса чудових рецептів, якими ви неодмінно повинні скористатися. Ознайомившись з наступними рецептами, будь-яка, навіть починаюча господиня впорається з таким завданням.

Історія десерту

Цей смачний пиріг на основі вершкового сиру прийнято подавати на десерт.

А чи знаєте ви, що він є досить-таки старовинним стравою?

Деякі помилково вважають, що класичний рецепт чізкейку дістався нам від кулінарів Нью-Йорка, але це не так. Коріння його виникнення сягає глибоко в історію, у часи древньої Греції!

Дивіться також:  Як приготувати торт Три шоколаду. Класичний рецепт

Вперше чізкейк стали готувати на острові Самос у VII столітті до н. е., подавався він виключно для атлетів, а також до особливо важливого заходу — весілля. Після захоплення римлянами Греції, кулінарами Римської імперії були внесені деякі зміни в рецепт. Римляни внесли в нього яйця і тепер чізкейк прийнято було подавати до столу гарячим. Цей десерт був одним з улюблених у Юлія Цезаря!

Надалі рецепт пирога дістався до Англії, а потім до Америки. Популярність невпинно зростала і ось сьогодні — він дуже любимо у всій Європі, Америці, країнах Сходу, Ізраїлі, Росії, Китаї, Японії та багатьох інших.

На жаль, в Росії ласощі вкрай рідко готують в домашніх умовах, чомусь вважається, що це досить складно.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14