Каша дружба в мультиварці: 5 дивовижних рецептів

Каша називається «Дружба», тому що в ній «дружатся» два виду крупи — і рисова. Вони так добре поєднуються між собою, що каша виходить дуже смачною і напрочуд ніжною.

Рецепти приготування

Здавна відомий той момент, що шлях до краси і здоров’ю лежить через харчування. Бездоганний раціон впливає на те, як виглядає особистість, як себе відчуває. Найпростіший спосіб отримувати відповідні живильні речовини — почати їсти різні каші. Рецептів таких каш просто не порахувати. Кожна з них — неповторна, зі своїм смаком і інтригою. Одним з таких страв вважається каша, багатьом знайома з самого раннього віку, а назва їй «Дружба».

З’явилася ця кашка в радянські часи. Ті люди, хто застав той відрізок часу, з посмішкою на обличчі зможуть пригадати, як ділилися з приятелями в їдальні цим страв, зробленим з різних видів круп. Також таку кашку їли діти у дитячих садках, піонерських таборах. А окремі мами готували кашу з різних круп тому що малюки любили чи не любили різні види круп. А коли діток двоє і більше, то виходить складно всім догодити. Ось і прибуває на допомогу кашка Дружба, яка подружить хлопців з нелюбою кашею.

Дивіться також:  Тушкована картопля з огірками - рецепт української народної кухні

Як правило кашу дружба готують з рису та пшона. Обидва типи цієї крупи відварюється дуже швидко, тому й можна їх куховарити одночасно і разом. А для того щоб каша стала ще апетитніше, і ваша дитина з нею точно здружився, додайте в неї мед, варення, ягоди або згущене молоко.

Слідуючи приготування за традиційним рецептом, виходить досить апетитне і корисне блюдо. Кулінарія — це, переважно, експерименти, тому тепер типів рецептів багато, і кожен з них по-своєму гарний.

У 21 столітті — столітті технологій на підмогу господині прибувають все нові і нові кухонні апаратура, завдяки якій готування відбувається швидше, і не забирає додаткові сили. Одна з таких подсобниц — мультиварка, а нижче будуть презентовані деякі рецепти кашки «Дружба» в мультиварці.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7