Лазанья. Рецепт лазаньї з фаршем в домашніх умовах

Лазанья це макаронне виріб, або можна сказати паста, у формі прямокутника або квадрата. Страву з цієї пасти також називається лазанья. Ви вже зрозуміли, прозвучало слово паста, значить це щось італійське. Так воно і є.

Я вже показував дуже схожий рецепт, який готується практично також, але тільки без тесту. Це блюдо називається мусака. Його вживають у всьому Середземномор’ї, а не тільки Італія.

Взагалі, італійська кухня відома всьому світу. Навряд чи знайдеш країну, де б не було італійських ресторанчиків. І у всіх ресторанчиках обов’язково є три найвідоміших італійських страви. Це паста, піца і лазіння.

Знавці зараз будуть переконувати мене, що в Італії ще багато найвідоміших страв. Згоден. Багато. Але ці три знають не тільки відвідувачі італійських ресторанів, але і люди, які там не харчуються.

Дивіться також:  Як приготувати тефтелі: інструкції та поради

Лазанья готуватися з різними інгредієнтами. Такими як вегетаріанська, з помідорами і солодким перцем, баклажанами. А також з морепродуктів, грибами, з м’ясним фаршем.

Застосовуються класичні соуси бешамель і болоньєзе, але можна застосовувати й інші соуси. Як наприклад соус вершковий, томатний, песто, соуси на м’ясному бульйоні, овочевому.

Також в ідеалі застосовується два сиру вершковий м’який і гострий твердий такі як пармезан і моцарелла. Але звичайно можна і інші.

Бувають ще й солодкі лазаньї з сумішшю сиру з яйцем або вершковим сиром, медом, горіхами, фруктами, ягодами. Ну це вже як би збочення. Я не знаю чи можна це назвати лазанья. Отже починаємо.

Сторінки: 1 2 3 4 5