Локшина вок – 6 рецептів приготування в домашніх умовах

Рецепти азіатської кухні набирають популярність – персонажі фільмів і серіалів їдять апетитну локшину з акуратних коробочок, а сервіси з доставки їжі додому пропонують різноманітні варіанти японських і китайських страв. Але не треба чекати і переплачувати, адже приготувати східні страви дуже легко в домашніх умовах, це під силу кожній господині. Поділимося самими цікавими рецептами локшини вок, за якими можна приготувати оригінальне страву без витрат і зусиль.

Як приготувати локшину вок в домашніх умовах

Для того щоб приготувати справжню локшину WOK, буде потрібно спеціальний посуд. Адже свою назву це блюдо отримало саме на честь традиційної китайської сковороди, на якій його готують. Китайський вок виготовлений з потовщеного чавуну або розжареної сталі. У нього кругле дно, для якого пристосовані спеціальні пальники, прогрівальні сковороду полум’ям рівномірно з усіх боків.

Дивіться також:  Як запекти рибу у фользі в духовці - 7 покрокових рецептів

Нам звичніше «європейський» варіант сковороди вок – вона теж дуже глибока, з товстими стінками, однак має не круглим, а плоским дном, за рахунок чого на ній зручно буде готувати на будь-якій сучасній плиті.

Склад цієї страви може бути різним – локшину вок можна приготувати з безліччю добавок, наповнювачів і соусів.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9