Манна каша на молоці (рецепти): 5 найкращих рецептів

Не всі малюки люблять манну кашу, але вона може бути корисна для росту і розвитку. Не без причини її готують і в дитячому садку. В нормальних умовах будинку можна зварити кашу не гірше. Манна каша на молоці (без грудочок) прекрасно підійде для сніданку, на її основі можливо зробити смачні десерти — пудинг, панакоту, манник.

Рецепти приготування

Манна каша з молоком — це фірмовий смак дитинства. Рідка або густа, з домішками або без них, вона неодмінно присутня в раціоні. Більшість людей таку кашку не любили. А даремно! Адже вона дуже апетитна, а ще корисна. В манній крупі присутній цілий ряд вітамінів групи В, і звичайно вітамін Е. Останній, до речі, називають «вітаміном привабливості».

До довершення всього, не можна не враховувати і користь молока, яке потрібно для приготування. До речі, щоб манна кашка вдалася дійсно смачною, потрібно вдало підійти до вибору зокрема молока. Ультрапастеризований продукт, який може зберігатися місяцями, не годиться. Краще підібрати «живе молоко», привезене прямо з якогось фермерського господарства.

Дивіться також:  Пшоняна каша на воді: 6 дивовижних рецептів

Фактично, манна каша — це такий же заварний крем, тільки з приєднанням меншої кількості цукру. У зв’язку з цим відкиньте дитячі шаблони, що це несмачне блюдо. Апетитне, і навіть дуже! Особливо, якщо розуміти, як правильно його зробити, щоб не утворювалися грудки.

Досить часто постає питання про пропорції манки, молока і інших інгредієнтів для готування манки. Таким чином, на одну людину необхідно брати один стакан молока. Крупи ж на склянку молока потрібно три столові ложки з гіркою. Цукру знадобиться одна повна чайна ложка, а солі — практично чверть чайної ложечки. Хочете приготувати смачну манну кашку без грудок? В такому випадку уважно ознайомтеся з рецептами, наведеними нижче та дотримуйтесь рекомендацій!

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7