Манна каша в мультиварці: 5 смачних рецептів

Манна каша в мультиварці — це вибір зайнятих людей. Що може бути простіше і швидше, а головне смачніше, ніж блюдо, приготоване в мультиварці?

Рецепти приготування

Приготувати манну кашу в каструльці — що може бути простіше і швидше?! В мультиварці каша готується значно довше за часом. Але життєві ситуації бувають різні. Якщо виникне потреба приготувати манну кашу конкретно в мультиварці, то в цьому вам зможе допомогти дані рецепти. Не забувайте, що у всіх мультиварок різна потужність.

Манна каша в мультиварці на молоці

Багато хто з нас з недовірою ставляться до манної каші. Втім, правильно приготовлена манна каша прекрасна на смак. Манна каша в мультиварці виходить дуже ніжною і при цьому немає потреби стояти біля плити, безупинно помішуючи її. Незвичайну радість вашим дітям представлять додані в кашку ягоди, горіхи або варення. В елементах кількість продуктів зазначено в мультистаканах.

Дивіться також:  Стейк кети в духовці: рецепти на будь-який смак

Інгредієнти:

  • Вода два ст.
  • Крупа манна 0.5 ст.
  • Масло вершкове десять р
  • Молоко три ст.
  • Цукор два ст. л.
  • Сіль один щіпка

Приготування

Для готування каші в мультиварці нам знадобляться крупа манна, молоко, вода, сіль, цукор і вершкове масло. В чашечку мультиварки (у нас Філіпс 3039) влити прохолодні молоко і воду. Обідок ємності змастити вершковим маслом вище над рідиною на 4-5 сантиметрів. Додати манну крупу, цукор, сіль і перешкодити. Закрити кришку і готувати на режимі «Розігрів» п’ятнадцять хвилин. Готову кашу перешкодити. Додати за смаком масло.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6