Освіжаючий суп гаспачо рецепт в домашніх умовах (відео-рецепт)

Вихідні обіцяють бути спекотними, а значить, цей рецепт доведеться якраз до двору. Гаспачо (а от написання «гаспаччо», до речі, є неправильним) — холодний суп родом з Андалусії, що в Іспанії. Як будь-яка інша страва, що не вимагає особливих зусиль і допускає відомі вольності при приготуванні, зараз цей суп завоював популярність по всьому світу. До того ж, більш корисного першого страви, ніж гаспачо, напевно, не знайти. Краще дайте йому відстоятися в холодильнику хоча б пару годин, щоб всі аромати як слід змішалися.

Напевно, той, хто першим придумав зварити суп, зробив це не від хорошого життя. Взяти трохи гарних, смачних речей і закинути їх у велику кількість води, щоб було чим наповнити шлунок — ясна річ, від достатку продуктів робити це не станеш. Що ми можемо сказати цій людині, думавшему таким чином побороти голод? Зрозуміло, наше щире спасибі, що ж ще!

Дивіться також:  Суп з свинини: ТОП-5 рецептів сытнейших

Суп як страва чудовий, з якого боку на нього не поглянь. Ароматний гарячий (або крижаний, якщо за вікном спека), він додає сил як ніщо інше. Невипадково центральне місце в російській кухні займають щі — за сучасною класифікацією це саме суп, хоча можна і посперечатися. Отже, сьогодні друзі я пропоную суп гаспачо рецепт в домашніх умовах дивіться нижче…

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8