Пампушки з часником: 5 дивовижних рецептів

Часникові пампушки — прекрасне доповнення до українського борщу, але і з іншими видами перших страв вони будуть дуже до місця. Приготувати пампушки зовсім нескладно. Спробуйте!

Рецепти приготування

З чим у вас асоціюється тарілка з гарячим, ще паруючим борщем? Ну звичайно, борщ з пампушками! Рум’яними і пухнастими булочками з ароматною часниково-кропової шапочкою, які ідеально поєднуються з цим смачним і ситним першою стравою. Часникові пампушки гарні і самі по собі — так чому б нам сьогодні їх не приготувати?

Рецепт часникових пампушок зовсім не складний: якщо ви хоч раз готували домашню випічку на дріжджовому тесті, з цими булочками проблем теж не буде. Даний варіант не містить продуктів тваринного походження, тому їх можна їсти під час Посту. Так і борщ теж можна приготувати не обов’язково з м’ясом, а у пісному варіанті — на насиченому овочевому бульйоні.

Дивіться також:  Це рецепт не зовсім простого, але дуже смачного супу з курки по - китайськи (із серії курячі супи)

Повітряні пампушки з часником і кропом виходять настільки апетитними і так пахнуть, що складно собі відмовити і не поласувати ще парочкою. Я просто впевнена, що ви закохаєтесь в них з першого разу і будете готувати знову і знову. А інакше ніяк…

Нижче Smach.com.ua надали всю повноту інформації для того, щоб ви впоралися із завданням швидко, легко і головне — із задоволенням.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7