Пельмені в мікрохвильовці: 7 головних рецептів

Приготування пельменів за допомогою мікрохвильової печі — це не тільки економія часу і сил, але також і спосіб отримання смачного страви. Пельмені можна варити як у воді, так і без неї, смажити, або запікати і весь процес приготування займе не більше 20 хвилин.

Скільки варити пельмені в мікрохвильовці

Господиням звичніше готувати улюблену страву стандартним способом — на газовій або електричній плиті. Але готування їжі за допомогою мікрохвильовки володіє рядом незаперечних переваг: скорочується час, зберігаються високі смакові якості продукту. Поставивши ємність з виробом в СВЧ-піч, можна займатися своїми справами і чекати звукового сигналу, який повідомить про те, що їжа готова.

Дивіться також:  Кукурудзяна каша в мультиварці: 11 найцікавіших рецептів

При правильному зволоженні продукту тісто не стане водянистим, збереже свою форму і не розвалиться на шматки, начинка залишиться соковитою і ніжною. Щоб досягти цієї мети, треба правильно виставити потужність печі: різні моделі мають від 500 до 1 600 Вт. Готуючи таким способом вперше, візьміть води трохи більше, ніж зазначено в рецепті. Уточнивши рівень випаровування рідини і готовності продукту, ви будете знати, скільки готувати пельмені в мікрохвильовці вашої моделі. Існують нескладні правила, які забезпечують успіх смакових якостей готового страви:

  • спеціальна посуд для печі;
  • правильне кількість;
  • заморожування готової продукції.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8