Перлова каша: 7 смачних рецептів

Перлова каша — це блюдо дуже смачне, але і дуже вимоглива до кулінару. Будь то перлова каша з грибами, або перлова каша з м’ясом, готувати її досить довго, але результат вартий того!

Підготовка крупи

Щоб крупа добре розварилася, попередньо її необхідно замочити у воді годин на 12, краще це робити на ніч. Замочують перловку у воді — з розрахунку на склянку (250мл) зерна беруть 1 літр води. А потім вже крупу варять як звичайну кашу. Іноді зерна перед варінням підсмажують. Якщо каша вариться на плиті, її приготування займає близько 40-50 хвилин. Можна скоротити час варіння до 25-30 хвилин, але тоді її потрібно буде укутати в тепло, щоб вона «дійшла». Якщо ж її томити на водяній бані, то на варіння йде до 6 годин. Але саме приготована на водяній бані, перлова каша виходить особливо смачною.

Дивіться також:  Запечена картопля з фаршем: 12 перевірених рецептів

Рецепти приготування

Найцікавіше, що в природі взагалі немає такого злаку — перловка. Є гречка, рис, овес, пшениця, а перловки немає. Перловою крупою називають цілісні зерна ячменю, очищені від оболонки. Цей злак дуже древній. І саме стародавні люди дали зерну таку назву. Адже за формою і кольором зернятко нагадує річкову перлину — перл. Саме так назвали перли в Стародавній Русі.

З очищених зерен ячменю вариться чудова перлова каша. Рецепт приготування перлової каші на перший погляд простий, особливо приготування перлової каші на воді. Але щоб вийшла перлова каша смачно, потрібно дотримувати деякі правила. Ми розповімо вам, як правильно варити перлову кашу і як смачно її подати.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8