Пісочний пиріг з сиром – рецепти приготування

9 секретів як приготувати ідеальне пісочне тісто

  • Температура інгредієнтів: Бажано, щоб на кухні, де готується пісочне тісто, було прохолодно. Масло вершкове повинно бути твердим, але не замороженим, а рідина — холодної.
  • Масло і маргарин: Розсипчастий ефект виходить завдяки високому вмісту олії (маргарину). Не шкодуйте його для приготування пісочного тіста.
  • Консистенція хлібних крихт: Важливо просіяне борошно перетерти з маслом (маргарином) до консистенції хлібних крихт. При перемішуванні жир обволікає частинки борошна, тоді глютен, який є у борошні, при з’єднанні з вологою не буде створювати пружність і еластичність. Тісто вийде розсипчастим і м’яким.
  • Пропорції: Борошна слід брати вполовину більше, ніж олії (маргарину). Це основа пісочного тіста. Дотримуйтесь пропорції для досягнення приємного результату. Крім того, при приготуванні використовуйте маргарин і масло в рівних пропорціях. Ваше тісто вийде більш смачним.
  • Замішувати вручну Замішувати пісочне тісто необхідно руками, послідовно, але довго не вимішувати. Інакше масло почне танути, і тоді виріб не вийде таким ніжним і м’яким.

  • Цукрова пудра і яйце: Якщо замість цукру використовувати цукрову пудру, тоді тісто буде більш розсипчастим, буде танути в роті. Яйце в пісочному тісті може додати жорсткості. Тому його взагалі не слід класти. Якщо будете готувати велику порцію для торта або пирога, то для зв’язки можна використовувати тільки жовток.
  • Закладка інгредієнтів: Важливо послідовно закладати продукти. Спочатку борошно змішують з содою, ваніліном, цукром. Потім додають шматочки масла (маргарину) і розтирають. Тільки після цього вводять єднальна рідина (сметану, воду або жовтки).
  • Правильно розкачати тісто: Щоб простіше було розкочувати тісто, його слід покласти в холодильник хвилин на 30. Так воно краще спрессуется і стиснеться. Розкачувати тісто необхідно від центру до країв. Скалку при цьому слід рухати від себе і до себе, поступово перевертаючи тісто і посипаючи його злегка борошном. Для того щоб тісто добре пропеклося, слід розкачати його товщиною від 4 до 8 мм.
  • Прогріта духовка: пісочне тісто Випікати необхідно в добре прогрітій духовці при температурі 180-200 градусів.
Дивіться також:  6 рецептів оригінального тесту для випічки піци

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7