Плюшки з цукром з дріжджового тіста своїми руками

Плюшки — найпопулярніші булочки у вигляді бантика, що займають чільне місце в кулінарних традиціях росіян, шведів, норвежців і інших північних народів Європи. І якщо у нас плюшки фігурують тільки на кухні і у фольклорі, у шведів плюшки добралися і до календаря — там вже більше 15 років святкують «День плюшок» (Kanelbullens dag) і відбувається це 4 жовтня.

Рецепти булочок різноманітні і цікаві, однак в наших краях особливою популярністю користуються плюшки з цукром з дріжджового тіста і «Московські» плюшки. Їх можна готувати в духовці на сковороді, з корицею і з маком, з посипанням і без — загалом, як говориться, плюшки всякі потрібні, плюшки всякі важливі…

Дивіться також:  Пироги на Новий рік 2019 — 6 простих і смачних рецептів

Рецепти приготування

Назва солодкої булочки з дріжджового тіста, скрученої равликом або бантиком, походить від давньоруського «плющити», що означає «розкачувати» або «робити плоским». Головна відмітна особливість плюшки — її оригінальна форма. В якості начинки для цього виробу найчастіше використовують цукор, а зверху його посипають цукровою пудрою або порошком кориці. Нижче надано 7 традиційних рецептів, як зробити плюшки.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9