Пшенична каша: 6 видатних рецептів

Пшенична каша раніше розглядалася як королівська їжа. Готували її по-різному, з додаванням різних спецій і трав. Зараз ця каша не так популярна на жаль, хоча її і можливо зустріти іноді на нашому столі. Пшенична крупа дуже корисна (як, втім, і інші існуючі каші), при належному використанні вона відмінно насичує і при такому підході допомагає схуднути.

Загальна інформація

Пшенична каша — неабияка довгожителька. Як про один з основних продуктів харчування, про неї згадується ще в самій Біблії. А вже зі столів самих наших предків — стародавніх слов’ян, цей продукт і не думав зникати ніколи. Її їли і в будні дні, і у свята, пригощали дорогих гостей і пригощали звичайних мандрівників. Готували кашу як на воді, так і на молоці, для смаку додаючи масло і безліч різних соусів, заправок та підлив.

Дивіться також:  Манна каша: ТОП-5 кращих рецептів

У наш пресвященное час популярність таких каш, в тому числі і розглянутої пшеничного, дещо впала. Так чому б не спробувати нам підняти її престиж. Крупа коштує недорого, так що спробуйте приготувати таку кашку будинку. Якщо вона вам сподобається, тоді будете робити регулярно. Такий підхід різноманітить ваше щоденне меню на сніданок, обід або вечерю. До всього іншого пшенична каша дуже швидко відновлює енергію, вона просто необхідна людині, зайнятій тяжкою фізичною працею. Її їдять з молоком, водою, фруктами. Солону кашку подають з салом, м’ясом, овочами, грибами, рибою і т. д. Після того, як постинаєте конфорку, залиште таку кашу на плиті ще на 15 хвилин, для того, щоб вона дійшла — і стала м’якше, а також ніжніше.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8