Рецепти оладок на будь-який смак – готуємо в домашніх умовах

Багатовікова любов до оладок — це більше, ніж смакова «звичка», це прояв поваги до традиційної російської кухні. Як приготувати смачні пишні оладки, знали наші прабабусі, прабабусі наших прабабусь і так аж до XVI ст., коли на столах росіян стало з’являтися це блюдо. Пишні і підрум’янені, товсті «млинці» підкорили серця кулінарів і стали улюбленою стравою як селян, так і бояр.

Мабуть, оладки — це така страва, де завжди є простір для фантазії і кулінарних експериментів. Завжди можна додати якусь родзинку (в прямому і переносному сенсі) — і отримати абсолютно новий смак.

Дивіться також:  Пиріг з яблуками ― рецепт яблучного пирога і відео

Рецепти приготування

Існує безліч рецептів оладок, однак загальне у всіх різновидів одне — спосіб приготування. Оладки обсмажуються в достатній кількості олії. Звідси пішла і назва: корінь слова оладки — від слова «олеум», тобто «масло». В даний час оладками називають вироби з пшеничного борошна або комбінації цієї борошна з вівсяної, горохової, гречаної, картопляного, кукурудзяного, квасоляний борошна, які, будучи замішані на воді або молоці, з дріжджами або без них, дають тісто по консистенції гущі млинцевого, але легко берущееся ложкою. І так, для вас, редакція Smach.com.ua приготувала добірку кращих рецептів оладок.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11