Салат олівє – класичний рецепт на Новий Рік 2018

Як я писав у попередній статті: «10 кращих салатів олів’є«, що цей салат став національним російським блюдом. Недавно мої знайомі побували в декількох країнах Європи і з подивом сказали, що там таке блюдо називають — російська салат.

Це цілком закономірно. Все-таки винайдений він був в Росії, хоч і французом. Ну і до того ж те, що ми готуємо, абсолютно не схоже на те, що придумав француз.

Безумовно цей салат святковий і не тому, що ми готуємо його тільки по святах, а тому, що практично жодне свято без нього не обходиться. Я постараюся дати в декількох статтях, різні рецепти. Щоб кожен міг на свята приготувати свій варіант салату.

Як приготувати салат олів’є — рецепти з фото покроково

Підготовка інгредієнтів салату олів’є:

Ми будемо робити смачні салати. І для того, щоб вони були насправді смачні, необхідно добре підібрати інгредієнти. Всі інгредієнти повинні бути свіжі.

Спробуйте морква, можна навіть відварити її. Вона повинна бути сладковата з добре відчутним смаком, а не просто несмачною, як це часто буває.

Обов’язково спробуйте картоплю, якщо ви не знаєте його смак. Краще всього це зробити приготувавши трохи пюре і спробувавши його. Якщо пюре вийшло смачне, значить ця картопля годиться нам для салату.

Дивіться також:  Салат Лисичка - 7 покрокових рецептів

Коли берете варену ковбасу, не шукайте найдешевшу. Дешева своїм присмаком може зіпсувати салат. Звичайно можна використовувати будь смачне м’ясо, але ми зараз готуємо класичний, в нашому розумінні салат і тому беремо хорошу варену ковбасу.

Не використовуйте яйця, які дуже довго лежать у вас в холодильнику. Купіть свіжіше.

Обов’язково спробуйте зелений горошок. Ви ж знаєте, що у одного виробника він дуже смачний, а в іншого буває жорсткий або водянистий і несмачний.

Огірки теж звичайно, в першу чергу повинні бути смачні. Вони повинні бути трохи з кислинкою і обов’язково повинні бути хрусткі. Я не дуже люблю в цьому салаті мариновані огірки. Віддаю перевагу солоні. Дуже добре, якщо у вас є домашні заготовки. Якщо ні, теж нічого страшного. Зараз можна в магазині або на ринку підібрати те, що тобі подобається.

Ну а за майонезу виберіть який ви любите. Звичайно самий смачний домашній, але ви знаєте, зараз у магазині можна купити прекрасний майонез, на будь-який смак. Індустрія соусів, всіляких заправок, пішла у нас далеко вперед.

Сторінки: 1 2 3 4