Салат Тіффані з виноградом – 6 смачних рецептів приготування

Салат Тіффані з виноградом — це зразок, коли фрукти з’єднуються з м’ясними компонентами, утворюючи приголомшливу феєрію смаку. Хоча салат з курки з виноградом ще не зовсім традиційний для нашого меню, цей салат на сьогодні придбав гарну популярність завдяки прекрасному естетичному зовнішньому вигляду і оригінальним смаком.

Тіффані являє собою особливий салат, де поєдналися дуже органічно компоненти, створюючи неповторну гаму смаків: виноградний смак доповнює курячий, а горіховий зливається з сирним смаком. Досить правильно скласти всі компоненти і дізнатися секрети приготування цієї страви.

Дивіться також:  Салат Прага з чорносливом листковий - 7 простих рецептів

Рецепти приготування

Сайт Smach.com.ua пропонує вам рецепти дуже смачного, чепурного, простого в приготуванні салату «Тіффані» з виноградом. Незважаючи на те, що склад страви може відрізнятися, оформлення залишається незмінним — зверху салат прикрашається половинками будь-якого винограду: зеленого, червоного або чорного. Виноград імітує дорогоцінні камені: зелений — смарагди або сапфіри, червоний — рубіни, а чорний — опал або обсидіан. Спробуйте цей салат прикрасить будь-який святковий стіл і обов’язково сподобається вам і вашим гостям.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8