Салат вогненний півень (півник). Готуємо смачний салат на новий рік 2017, до святкового столу

Новий рік вже на носі, а ми все ще підбираємо головний салат на стіл. Природно, що цей салат має бути Півень, добре б ще Вогненний і Червоний, але вже тут як вийде. Найголовніше, це повага до господаря.

Цікаво згадувати зовсім недавні часи. Ми не знали що таке гороскоп. Звичайно ми не знали рік якої тварини настає. Нас просто це не цікавило, та й навколо ніхто про це не говорив. Ми знали, що є Новий рік і є Старий Новий рік. Правда згадую, що ми ще на Різдво ходили з мішечками по сусідах і нам давали цукерки, пряники та інший дріб’язок, але це якось потім відійшло і ходити перестали. Хоча раніше навіть пісеньки вчили до Різдва.

Дивіться також:  Смачний салат з грибами і кукурудзою - 9 покрокових рецептів

В західних країнах, в основному святкують Різдво. Новий рік там не основний свято. Навіть ялинки викидають вже 26-27 грудня, а не як у нас, в березні. Тому там немає такого ажіотажу, що сьогодні рік риби, а наступний півня, а потім ще чийсь. Так, звичайно, там теж будуть і малюнки півників, і торти з півнями, і листівки, але це бізнес, а не так як ми, від усієї душі. А ми з вами вже наготували багато різних салатів до Нового року, принаймні спробували їх приготувати, щоб бути у всеозброєнні.

А зараз приготуємо новий рибний салат, що має сильно сподобається нашому півневі.

Сторінки: 1 2