Салат з редиски. Прості і смачні рецепти салатів з редиски

Салат з редиски дуже відоме і дуже улюблене блюдо. А редис той ще овоч. Його консервують, маринують, навіть смажать. Окрошка без редиски рідкість. Але, звичайно, основна страва, це салат з редиски.

Звичайно салати бувають не тільки з редиски. Нещодавно ми готували, з черемшею, грецький салат. А чим погані салати з квасолею і сухариками. Але редиска займає особливе місце. У світі чомусь більше їдять довгу редиску, а я люблю круглу, молоду.

Ось зараз, коли редиска молода, а ми з вами виходимо з зимової сплячки, салат з редиски нам здається настільки смачний, що ми готові є його великими чашками як основне блюдо і нічого більше.

Дивіться також:  Салат з печерицями смаженими - 7 кращих рецептів

До речі згадуючи дитинство, так воно і було. Забігали додому, кричали: «мамо, їсти», отримували велику салатницю салат з редиски, величезний шматок хліба, швиденько все з’їдали і знову улепетывали на вулицю, ситі до вечора.

Основні інгредієнти для салату, це звичайно сам редис, яйця, сметана. Так само застосовують огірки, кріп. Але іноді хочеться різноманітності. Тому ми сьогодні розглянемо не зовсім звичайний салат.

Сторінки: 1 2 3