Вінегрет на Новий рік 2019 — 5 класичних рецептів смачних

Вінегрет на Новий рік готують також часто, як оселедець під шубою і олів’є. Доступний набір інгредієнтів дозволяє готувати його не тільки на свята. Ми часто обідаємо їм і влітку, і взимку. Але в Новий рік вінегрет повинен бути по-особливому смачним і красивим.

Трохи відхиляючись від класичного рецепта, наприклад, замінивши варену морквину на корейську, ми отримуємо нову нотку в звичному салаті. Зараз, коли саме час складати святкове меню, хотілося б торкнутися теми всіма улюбленого вінегрету. Щоб у Новий рік він відрізнявся особливим смаком, але, в той же час залишався звичним ласощами, яке відносить нас у дитинство, я пропоную вам декілька найбільш оригінальних, смачних і красивих рецептів класичного вінегрету.

Дивіться також:  Салат-коктейль з шинкою і сиром - смачні рецепти

Ще однією незаперечною перевагою вінегрету є його корисність. Адже складається він з овочів і заправляється маслом. Це блюдо їдять навіть люди на дієті, або піст. В Новий рік, коли стіл ломиться від різних страв, жирного, смаженого і майонезного, вінегрет відрізняється своєю легкістю.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8