Салати без майонезу – 10 кращих рецептів

Не дивлячись на своє шляхетське походження, старовинний французький соус майонез отримав погану славу в наші дні. Може бути це пов’язано з наявністю всіляких консервантів в магазинному майонезі, а може з невід’ємними складовими цього соусу — оцтом і сирим жовтком. До того ж майонез асоціюється з закусками радянського часу і дефіцитом якісних продуктів.

Насправді, в майонезі більше шкоди, ніж користі, тому давайте постараємося уникати його присутності в наших стравах. Салати без майонезу в більшості своїй не важкі для шлунку, а первозданний смак інгредієнтів підкреслять в них не менше пікантними соусами.

Дивіться також:  Прості і смачні салати з простих продуктів (продовження)

Рецепти приготування

Рецепти салатів без майонезу підходять для прихильників здорового харчування, а так само тих, хто воліє харчуватися смачно ще дуже корисно, хто сидить на дієті або просто не любить майонез. Замість нього їх можна заправляти рослинною, оливковою, гірчичним або кукурудзяним маслом, а також бальзамічним оцтом, соєвим соусом, сметаною, йогуртом і різноманітними білими соусами. У цій статті ми зібрали для вас різні рецепти таких салатів на будь-який смак.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10