Щі зі свіжої капусти: 3 прекрасних рецепта

Щі — це багатокомпонентний заправний суп, особа російської кухні. У страви давня історія і багатовікові традиції. Smach.com.ua навчить вас готувати смачні щі з свіжої капусти за всіма правилами.

Історія появи

Слово «борщ» (шти) виникає з давньоруського «съти». Так іменували будь рідке калорійне страву. Юшки з капусти почали готувати в IX столітті, в той час, коли на Русь завезли і стали вирощувати цей овоч. Страва швидко завоювала всенародну любов.

«Щаной дух» постійно стояв у будинку. Щі мали можливість дозволити собі абсолютно все. Їх можна було готувати в будь-який сезон: влітку зі свіжою, потім взимку з квашеною капустою. І тому вони ніколи не набридали.

Дивіться також:  Освіжаючий суп гаспачо рецепт в домашніх умовах (відео-рецепт)

Чи відомо вам, що в XVIII-XIX століттях щі заморожували на кшталт великих крижаних сфер і брали з собою в дорогу, а потім рубали, нагрівали і їли?

Капусняк варили і в селянських хатах, і в дворянських маєтках, і в царських палацах. Забезпечені верстви людей могли дозволити собі заможні щі (з м’ясом), а люди поордінарнее готували в більшості випадків вегетаріанський варіант — порожні щі. Але незалежно від того, якими були компоненти, щі обов’язково томили в російській печі. Так овочі не в окропі кипіли, а мало-помалу відкривали свій смак.

Сторінки: 1 2 3 4 5