Сибірські пельмені – 3 покрокових рецепта приготування

В нинішній час приготування домашніх пельменів – справжній подвиг. Все тому, що це нехитре частування давно перестало бути довгоочікуваної дивиною, адже його можна придбати замороженим в будь-якому магазині. Але хіба може зрівнятися напівфабрикат з домашніми, ароматними і неймовірно смачними варениками? Звичайно ж, ні! А тому слід дізнатися, як без особливих зусиль зробити справжні сибірські пельмені.

Тісто для сибірських пельменів

Насправді, не так-то просто впоратися з поставленим завданням, якщо не знати тонкощів виконання кожного з етапів майбутньої роботи. Як і будь-пельмені, сибірські ліпляться з простого, еластичного тіста. Для його приготування важливо витримати баланс рідини та борошна. Всі сухі компоненти просіваються в подобу піраміди, по центру робиться невелике заглиблення, в яке і виливаються рідкі продукти.

Дивіться також:  Фарширована курка — 7 рецептів приготування в духовці

Замішувати тісто слід круговими рухами, зачерпуючи інгредієнти від країв і направляючи їх до середини. Чим довше замішувати тісто для пельменів, тим менша щільність і еластичнішою воно стане в підсумку. Дуже важливо дати вийшла заготівлі час відпочити при кімнатній температурі, щоб активізувалася клейковина. Саме тоді тісто придбає потрібну еластичність.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6