Сирний крем суп: 6 дивовижних рецептів

Сирний крем-суп — ніжне перше гаряча страва швидкого приготування з бархатистою текстурою, апетитним ароматом і приємним смаком. Таке страву по достоїнству оцінить вся сім’я, а особливо любителі сиру і смаженої цибульки!

Рецепти приготування

Для шанувальників сиру, крем-суп з їх улюбленцем у головній ролі має можливість стати справжнім кулінарним винаходом. Навіть найвибагливіші їдці не залишаться безпристрасні до насиченого, виразно «читання» сирного смаку, чарівному аромату і ніжною кремовою структурою. Вона виходить за рахунок дроблення заглибним блендером в пюре абсолютно всіх інгредієнтів супу.

І ось тут розпочинається найцікавіше: все пояснюється тим, що для приготування такої страви можна використовувати різні продукти: овочі, м’ясо, рибу… – називати можна довго. Постійним залишається тільки сир. По виду, складу і текстурі він може бути яким завгодно — все залежить від того, наскільки неблизько вас завела любов до цього молочного продукту. Для супу-пюре можна все, починаючи плавленими сирками і завершуючи дорогими видами пармезану і сирами з цвіллю.

Дивіться також:  Путасу рецепти приготування: рецепти, користь, поради з вибору

Зокрема, від сорту безпосередньо залежить смак всього страви. Дізнатися, який сирний крем-суп вийде вам до душі, можуть допомогти тільки кулінарні дослідження і дегустації. Найважливіший рада — варіть таке перше маленькими порціями: воно дуже апетитне саме в свежесваренном вигляді.

Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8